Uge skema

Nedenfor kan du se vores ugeskema, generelt kan du regne med at skemaet ser således ud, men tjek for ændringer/aflysninger her eller på vores facebookside. Skemaerne indeholder alle de klasser og workshops, der afholdes i PAKHUS YOGA.
Mød op 10-15 minutter før din klasse starter og husk at checke ind i receptionen.
De fleste hold er på Drop-in hold, men vi har også hold der kræver fast tillmelding, hvilket fremgår af skemaet.
Alle klasser undervises på engelsk såfremt der er engelsktalende til stede.

All classes can be taught in English on request. Please show up 10-15 min. before the class begins.

Uge 51

MANDAG 17. DECEMBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Juile
17.30 – 19.00 Vinyasa I – Kirstine
19.30 – 21.00 Hatha I – II Cedric ( Blandet Niveau)

TIRSDAG 18. DECEMBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Kirstine
17.00 – 18.30 Hatha I-II  –  Mathias

ONSDAG 19. DECEMBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Sara
19.00 – 20.30 Blid Hatha ( Yin Restorative)  – Liva

TORSDAG 20. DECEMBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
12.30 – 14.30 Morbaby yoga – Julie – fast forløb
17.00 – 18.30 Gravid yoga –  Julie – fast forløb
19.00 – 20.30 Jivamukti I-II – Jenny

FREDAG 21. DECEMBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 22. DECEMBER

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric

SØNDAG 23. DECEMBER

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  –  Cedric

Uge 52

MANDAG 24. DECEMBER

Vi holdet lukket og ønsker alle en glædelig jul

TIRSDAG 25. DECEMBER

17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Kirstine

ONSDAG 26. DECEMBER

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric
16.30 – 18.00 Blid Hatha – Yin / Restorative  –  Cedric

TORSDAG 27. DECEMBER

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Sara
17.00 – 18.30 Hatha I/II –  Cedric

FREDAG 28. DECEMBER

10.00 – 11.30 Vinyasa I  –  Julie

LØRDAG 29. DECEMBER

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric

SØNDAG 30. DECEMBER

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  –  Mathias
14.00 – 16.00 Nytårs workshop – event
16.30 – 18.00 Blid Hatha – Yin / Restorative  –  Sara

Uge 1

MANDAG 31. DECEMBER

10.00 – 12.00 Nytårsyoga – Cedric – kom og ønsk hinanden godt nytår med særlig klasse.

TIRSDAG 1. JANUAR

Vi holdet lukket og ønsker alle en dejlig start på det nye år

ONSDAG 2. JANUAR

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Mathias
19.00 – 20.30 Blid Hatha -Yin / Restorative  – Mathias

TORSDAG 3. JANUAR

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Gravid yoga –  Julie – nyt fast forløb
19.00 – 20.30 Vinyasa  I/II – Julie (blandet niveau) 

FREDAG 4. JANUAR

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Julie
12.30 – 14.30 Morbaby yoga – Julie – fast forløb
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 5. JANUAR

9.00 – 10.30 Hatha I  –  Cedric ( Bemærk tidsændring for i dag )

SØNDAG 6. JANUAR

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  –  Tania
17.00 – 18.30 Blid Hatha – Yin / Restorative  –  Cedric

Uge 2

MANDAG 7. JANUAR

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Julie
17.30 – 19.00 Vinyasa I – Kirstine
19.30 – 21.00 Hatha I – II Cedric ( Blandet Niveau)

TIRSDAG 8. JANUAR

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Hatha I-II  –  Mathias ( Blandet niveau)

ONSDAG 9. JANUAR

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Ania
19.00 – 20.30 Blid Hatha -Yin / Restorative  – Ania

TORSDAG 10. JANUAR

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Gravid yoga –  Julie – fast forløb
19.00 – 20.30 Jivamukti I-II – Jenny

FREDAG 11. JANUAR

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Julie
12.30 – 14.30 Morbaby yoga – Julie – fast forløb
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 12. JANUAR

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric

SØNDAG 13. JANUAR

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  – Cedric
17.00 – 18.30 Blid Hatha – Yin / Restorative  –  Eva