Uge skema

Nedenfor kan du se vores ugeskema, generelt kan du regne med at skemaet ser således ud, men tjek for ændringer/aflysninger her eller på vores facebookside. Skemaerne indeholder alle de klasser og workshops, der afholdes i PAKHUS YOGA.
Mød op 10-15 minutter før din klasse starter og husk at checke ind i receptionen.
De fleste hold er på Drop-in hold, men vi har også hold der kræver fast tillmelding, hvilket fremgår af skemaet.
Alle klasser undervises på engelsk såfremt der er engelsktalende til stede.

All classes can be taught in English on request. Please show up 10-15 min. before the class begins.

Uge 39

MANDAG 24. SEPTEMBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Vinyasa I – Kirstine
19.30 – 21.00 Hatha I – II Cedric ( Blandet Niveau)

TIRSDAG 25. SEPTEMBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Ania
17.00 – 18.30 Hatha I-II  –  Ania (Blandet niveau)
19.00 – 20.30 Hatha I – Mathias

ONSDAG 26. SEPTEMBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Mathias
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Ania
19.00 – 20.30 Blid Hatha ( Yin Restorative)  – Ania

TORSDAG 27. SEPTEMBER

7.15 – 8.30 Morgenflow for alle  –  Ania
9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Gravid  yoga –  Julie fast forløb
19.00 – 20.30 Jivamukti I-II – Jenny

FREDAG 28. SEPTEMBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Julie
12.30-14.30 Mor & Baby yoga Julie  fast forløb
15.00-16.30 Gravid yoga –  Julie  fast forløb
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 29. SEPTEMBER

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric
13.00 – 13.50 Børneyoga 3-6 år – Arenze tilmelding
14.15 – 15.30 Børneyoga 7-10 år – Arenze tilmelding

SØNDAG 30. SEPTEMBER

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  –  Ania
17.00 – 18.30 Blid Hatha ( Yin / Restorative)  – Ania

Uge 40

MANDAG 1. OKTOBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Vinyasa I – Kirstine
19.30 – 21.00 Hatha I – II Cedric ( Blandet Niveau)

TIRSDAG 2. OKTOBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Ania
17.00 – 18.30 Hatha I-II  –  Ania (Blandet niveau)
19.00 – 20.30 Hatha I – Mathias

ONSDAG 3. OKTOBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Ania
19.00 – 20.30 Blid Hatha ( Yin Restorative)  – Ania

TORSDAG 4. OKTOBER

7.15 – 8.30 Morgenflow for alle  –  Ania
9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Gravid  yoga –  Julie fast forløb
19.00 – 20.30 Jivamukti I-II – Jenny

FREDAG 5. OKTOBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Julie
12.30-14.30 Mor & Baby yoga Julie  fast forløb
15.00-16.30 Gravid yoga –  Julie  fast forløb
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 6. OKTOBER

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric

SØNDAG 7. OKTOBER

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  –  Ania
13.00 – 15.00 Embodied Inquiry – Sara Meditations event
17.00 – 18.30 Blid Hatha ( Yin / Restorative)  – Ania

Uge 41

MANDAG 8. OKTOBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Vinyasa I – Kirstine
19.30 – 21.00 Hatha I – II Cedric ( Blandet Niveau)

TIRSDAG 9. OKTOBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Ania
17.00 – 18.30 Hatha I-II  –  Ania (Blandet niveau)
19.00 – 20.30 Hatha I – Mathias

ONSDAG 10. OKTOBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Ania
19.00 – 20.30 Blid Hatha ( Yin Restorative)  – Ania

TORSDAG 11. OKTOBER

7.15 – 8.30 Morgenflow for alle  –  Ania
9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Gravid  yoga –  Julie fast forløb
19.00 – 20.30 Jivamukti I-II – Jenny

FREDAG 12. OKTOBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Julie
12.30-14.30 Mor & Baby yoga Julie  fast forløb
15.00-16.30 Gravid yoga –  Julie  fast forløb
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 13. OKTOBER

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric
13.00 – 14.30   Familieflyvning workshop for 4-6 år event
15.00 – 17.00   Familieflyvning workshop for 7-12 år event

SØNDAG 14. OKTOBER

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  –  Pakhus underviser
17.00 – 18.30 Blid Hatha ( Yin / Restorative)  – Ania