Uge skema

Nedenfor kan du se vores ugeskema, generelt kan du regne med at skemaet ser således ud, men tjek for ændringer/aflysninger her eller på vores facebookside. Skemaerne indeholder alle de klasser og workshops, der afholdes i PAKHUS YOGA.
Mød op 10-15 minutter før din klasse starter og husk at checke ind i receptionen.
De fleste hold er på Drop-in hold, men vi har også hold der kræver fast tillmelding, hvilket fremgår af skemaet.
Alle klasser undervises på engelsk såfremt der er engelsktalende til stede.

All classes can be taught in English on request. Please show up 10-15 min. before the class begins.

Uge 7

MANDAG 11. FEBRUAR

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.30 – 19.00 Vinyasa I – Kirstine
19.30 – 21.00 Hatha I – II Cedric ( Blandet Niveau)

TIRSDAG 12. FEBRUAR

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Ania
17.00 – 18.30 Hatha I-II  –  Liva
19.00 – 20.30 Hatha I –  Mathias

ONSDAG 13. FEBRUAR

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Ania
19.00 – 20.30 Blid Hatha -Yin / Restorative  – Ania

TORSDAG 14. FEBRUAR

7.15 – 8.30 Morgenflow yoga – Ania
9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Gravid yoga –  Julie – fast forløb
19.00 – 20.30 Jivamukti I-II – Jenny

FREDAG 15. FEBRUAR

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Julie
12.30 – 14.30 Morbaby yoga – Julie – fast forløb
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 16. FEBRUAR

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric
12.00 – 13.30 Kom godt igang – begynderhold  – Cedric (Lukket hold)

SØNDAG 17. FEBRUAR

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  – Ania
13.00 -14.00 Børneyoga 4-7 år – Arenze
17.00 – 18.30 Blid Hatha – Yin / Restorative  –  Ania

Uge 8

MANDAG 18. FEBRUAR

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.30 – 19.00 Vinyasa I – Kirstine
19.30 – 21.00 Hatha I – II Cedric ( Blandet Niveau)

TIRSDAG 19. FEBRUAR

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Ania
17.00 – 18.30 Hatha I-II  –  Liva
19.00 – 20.30 Hatha I –  Mathias

ONSDAG 20. FEBRUAR

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Ania
19.00 – 20.30 Blid Hatha -Yin / Restorative  – Ania

TORSDAG 21. FEBRUAR

7.15 – 8.30 Morgenflow yoga – Ania
9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Gravid yoga –  Julie – fast forløb
19.00 – 20.30 Jivamukti I-II – Jenny

FREDAG 22. FEBRUAR

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Julie
12.30 – 14.30 Morbaby yoga – Julie – fast forløb
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 23. FEBRUAR

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric
13.00 – 14.30 Famileflyvning /børneyoga 4-6 år – Cecilie
15.00 – 17.00 Famileflyvning /børneyoga 7-12 år – Cecilie

SØNDAG 24. FEBRUAR

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  – Ania
17.00 – 18.30 Blid Hatha – Yin / Restorative  –  Ania