Uge skema

Nedenfor kan du se vores ugeskema, generelt kan du regne med at skemaet ser således ud, men tjek for ændringer/aflysninger her eller på vores facebookside. Skemaerne indeholder alle de klasser og workshops, der afholdes i PAKHUS YOGA.
Mød op 10-15 minutter før din klasse starter og husk at checke ind i receptionen.
De fleste hold er på Drop-in hold, men vi har også hold der kræver fast tillmelding, hvilket fremgår af skemaet.
Alle klasser undervises på engelsk såfremt der er engelsktalende til stede.

All classes can be taught in English on request. Please show up 10-15 min. before the class begins.

Uge 43

MANDAG 22. OKTOBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.30 – 19.00 Vinyasa I – Kirstine
19.30 – 21.00 Hatha I – II Cedric ( Blandet Niveau)

TIRSDAG 23. OKTOBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Cedric
17.00 – 18.30 Hatha I-II  –  Mathias (Blandet niveau)
19.00 – 20.30 Hatha I – Mathias

ONSDAG 24. OKTOBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
12.00-13.30 Mor & Baby yoga Julie (sub)  fast forløb
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Ania
19.00 – 20.30 Blid Hatha ( Yin Restorative)  – Ania

TORSDAG 25. OKTOBER

7.15 – 8.30 Morgenflow for alle  –  Ania
9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Gravid yoga –  Julie fast forløb
19.00 – 20.30 Jivamukti I-II – Jenny

FREDAG 26. OKTOBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Julie
12.30-14.30 Mor & Baby yoga Julie  fast forløb
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 27. OKTOBER

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric
14.00-17.00 Back to basic 2.0′ med Cedric event

SØNDAG 28. OKTOBER

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  –  Ania
17.00 – 18.30 Blid Hatha ( Yin / Restorative)  – Ania

Uge 44

MANDAG 29. OKTOBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.30 – 19.00 Vinyasa I – Kirstine
19.30 – 21.00 Hatha I – II Cedric ( Blandet Niveau)

TIRSDAG 30. OKTOBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Ania
17.00 – 18.30 Hatha I-II  –  Ania
19.00 – 20.30 Hatha I – Mathias

ONSDAG 31. OKTOBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
12.00-13.30 Mor & Baby yoga Arenze  fast forløb
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Ania
19.00 – 20.30 Blid Hatha ( Yin Restorative)  – Ania

TORSDAG 1. NOVEMBER

7.15 – 8.30 Morgenflow for alle  –  Ania
9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Gravid yoga –  Julie fast forløb
19.00 – 20.30 Jivamukti I-II – Jenny

FREDAG 2. NOVMEBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Julie
12.30-14.30 Mor & Baby yoga Julie  fast forløb
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 3. NOVEMBER

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric

SØNDAG 4. NOVEMBER

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  –  Ania
17.00 – 18.30 Blid Hatha ( Yin / Restorative)  – Ania

Uge 45

MANDAG 5. NOVEMBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.30 – 19.00 Vinyasa I – Kirstine
19.30 – 21.00 Hatha I – II Cedric ( Blandet Niveau)

TIRSDAG 6. NOVEMBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Ania
17.00 – 18.30 Hatha I-II  –  Ania
19.00 – 20.30 Hatha I – Mathias

ONSDAG 7. NOVEMBER

9.30 – 11.00 Hatha I  –  Cedric
12.00-13.30 Mor & Baby yoga Arenze  fast forløb
17.00 – 18.30 Vinyasa I  –  Ania
19.00 – 20.30 Blid Hatha ( Yin Restorative)  – Ania

TORSDAG 8. NOVEMBER

7.15 – 8.30 Morgenflow for alle  –  Ania
9.30 – 11.00 Hatha I  –  Ania
17.00 – 18.30 Gravid yoga –  Julie fast forløb
19.00 – 20.30 Jivamukti I-II – Jenny

FREDAG 9. NOVEMBER

9.30 – 11.00 Vinyasa I  –  Julie
12.30-14.30 Mor & Baby yoga Julie  fast forløb
17.00 – 18.30 Fredagstreat  –  Cedric ( Hatha I + Restorative)

LØRDAG 10. NOVEMBER

10.00 – 11.30 Hatha I  –  Cedric

SØNDAG 11. NOVEMBER

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II  –  Ania
17.00 – 18.30 Blid Hatha ( Yin / Restorative)  – Ania