Uge skema

Nedenfor kan du se vores ugeskema, generelt kan du regne med at skemaet ser således ud, men tjek for ændringer/aflysninger her eller på vores facebookside. Skemaerne indeholder alle de klasser og workshops, der afholdes i PAKHUS YOGA.
Mød op 10-15 minutter før din klasse starter og husk at checke ind i receptionen.
De fleste hold er på Drop-in hold, men vi har også hold der kræver fast tillmelding, hvilket fremgår af skemaet.
Alle klasser undervises på engelsk såfremt der er engelsktalende til stede.

All classes can be taught in English on request. Please show up 10-15 min. before.

Uge 43

MANDAG 21. Oktober

9.30 – 11.00 Hatha I – Ania
15.30 -17.00 Gravid yoga – Amanda – tilmelding, ledige pladser 
17.30 – 19.00 Vinyasa I – Ania
19.30 – 21.00 Hatha I/II – Cedric

TIRSDAG 22. Oktober

7.15 – 8.30 Hatha flow – Ania
9.30 – 11.00 Vinyasa I  – Ania
17.00 – 18.30 Hatha I – Liva
19.00 – 20.30 Vinyasa I – Liva

ONSDAG 23. Oktober

9.30 – 11.00 Hatha I – Cedric
17.00 – 18.30 Hatha I – Ania
19.00 – 20.30 Restorative /Blid hatha I – Ania

TORSDAG 24. Oktober

7.15 – 8.30 Hatha Flow – Ania
9.30 – 11.00 Hatha I – Ania
17.00 – 18.30 Gravid yoga – Maria
19.00 – 20.30 Vinyasa I – Jenny (jivamukti)

FREDAG 25. Oktober

9.30 – 11.00 Hatha I/II – Kirstine H.
15.00 – 16.30 Yin – Kirstine R
17.00 – 18.30 Hatha – blandet niveau – Kirstine R

LØRDAG 26. Oktober

9.00 – 10.30 Hatha I – Cedric
11.00 – 12.30 Vinyasa I – Cedric
13.00-14.30 Familieflyvning  4-6 år – Cecilie tilmelding
15.00-17.00 Familieflyvning  7-12 år – Cecilie tilmelding

SØNDAG 27. Oktober

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II – Ania
17.00 – 18.30 Restorative /Blid hatha – Ania

Uge 44

MANDAG 28. Oktober

9.30 – 11.00 Hatha I – Ania
15.30 -17.00 Gravid yoga – Amanda
17.30 – 19.00 Vinyasa I – Ania
19.30 – 21.00 Hatha I/II – Cedric

TIRSDAG 29. Oktober

7.15 – 8.30 Hatha flow – Ania
9.30 – 11.00 Vinyasa I  – Ania
17.00 – 18.30 Hatha I – Liva
19.00 – 20.30 Vinyasa I – Liva

ONSDAG 30. Oktober

9.30 – 11.00 Hatha I – Cedric
17.00 – 18.30 Hatha I – Ania
19.00 – 20.30 Restorative /Blid hatha I – Ania

TORSDAG 31. Oktober

7.15 – 8.30 Hatha Flow – Ania
9.30 – 11.00 Hatha I – Ania
17.00 – 18.30 Gravid yoga – Maria NYT HOLD tilmelding
19.00 – 20.30 Vinyasa I – Jenny (jivamukti)

FREDAG 1. November

9.30 – 11.00 Hatha I/II – Kirstine H.
15.00 – 16.30 Yin – Kirstine R
17.00 – 18.30 Hatha – blandet niveau – Kirstine R

LØRDAG 2. November

9.00 – 10.30 Hatha I – Cedric
11.00 – 12.30 Vinyasa I – Cedric
15.00-17.30 Yin yoga workshop – Kirstine R. – Tilmelding

SØNDAG 3. November

10.00 – 11.30 Vinyasa I-II – Ania
17.00 – 18.30 Restorative /Blid hatha – Ania

forbehold: ændringer kan forekomme